Vzponi v skali
     


Smeri 8a in težje...

  Smer (ime, ocena) Plezališče Datum vzpona
1. Ekosistem 8a Bohinjska Bela   31.07.1994
2. Ženska za nagrado 8a Bohinjska Bela   11.07.1995
3. Ritem v zraku 8a+ Bohinjska Bela   16.07.1995
4. Love story 8a+/b Bohinjska Bela   25.07.1995
5. Blood,sugar,sex,magic 8a Mišja peč   30.09.1995
6. Sonce v očeh 8a+ Mišja peč   24.03.1996
7. Brdavs 8a/a+ Retovje   18.06.1996
8. Moški za naslado 8b Bohinjska Bela   31.07.1996
9. Toshira Mitira 8a Podpeč   22.02.1997
10. Urbanova 8a Mišja peč   06.03.1997
11. Chiquita 8b Mišja peč   20.03.1997
12. Kaj ti je, deklica? 8b+ Mišja peč   29.05.1997
13. Lahko noč, Irena 8b Mišja peč   19.10.1997
14. Corto 8a Mišja peč   19.03.1998
15. Pikova dama 8b Mišja peč   23.12.1998
16. Samsara 8a/a+ Mišja peč   25.03.1999
17. Giljotina 8a Mišja peč   21.04.1999
18. Sreča vrtnice 8b Mišja peč   09.03.2000
19. Bauerplus 8a+ Arco   08.04.2000
20. Latido de miedo 8a Terradets   24.04.2000
21. Guernica 8a Kotečnik   12.05.2000
22. Hatschipatsch 8a Warmbad   26.06.2000
23. Les ailes du desir 8a Gorge du Tarn   07.07.2000
24. Les nouvelles plantations du Christ 8a Gorge du Tarn   15.07.2000
25. Sibirischer Winter 8a Warmbad   30.08.2000
26. Oktoberfest 8a Mišja peč   25.10.2000
27. Ptičja perspektiva 8a+ Mišja peč   19.02.2001
28. Mrtvaški ples 8b Mišja peč   12.03.2001
29. Tretje tisočletje 8a Mišja peč   03.04.2001
30. Izgubljeni sin 8a+ Mišja peč   06.04.2001
31. Batik 8a Calanques   22.04.2001
32. Bae e iscoriati 8a Dorgali   28.04.2001
33. Raoni 8a Cala fuili   29.04.2001
34. Amanita Gio 8a+ Cala Fuili   02.05.2001
35. Wonderland 8a Isili   05.05.2001
36. Maša sprave 8a Vipavska Bela   11.05.2001
37. Schonheitsfehler 8a Warmbad   14.05.2001
38. Čaj ob petih 8a+ Vipavska Bela   22.05.2001
39. Steinische Herbst 8a Warmbad   29.05.2001
40. Acht be 8b Warmbad   07.06.2001
41. Dis moi qui tu hais, je te dirai qui tu sois 8a+ Saint Leger   15.06.2001
42. Les petites frappent de l'Alpe 8a Saint Leger   23.07.2001
43. Damen chaos 8a Schleier Wasserfall   12.08.2001
44. Einer zuviel 8a Warmbad   24.08.2001
45. Spigolao 8a Sella Nevea   26.08.2001
46. It's so easy 8a Warmbad   03.09.2001
47. Fuego 8a+ Arco   10.09.2001
48. Open area 8a+/b Arco   11.09.2001
49. Caffe expresso 8a+ Mišja peč   19.09.2001
50. Lupo d'argento 8a Castelbianco   06.10.2001
51. Triad 8a Mišja peč   09.10.2001
52. Popaj 8a+ Mišja peč   15.10.2001
53. Karizma 8b+ Mišja peč   26.10.2001
54. Highlander 8a+/b Mišja peč   08.03.2002
55. Figaro 8a+ Mišja peč   14.03.2002
56. Le dita di Pietro 8a+ Covolo   17.03.2002
57. Beauty 8a Covolo   17.03.2002
58. Escalar fanaticos 8a Castelbianco   21.03.2002
59. Corbeaux 8a Peillon   25.03.2002
60. Rigpa ou la nature de l'esprit 8a Beaume Rousse   28.03.2002
61. Les secrets de Regine 8a Beaume Rousse   28.03.2002
62. Abregenief 8b Saint Leger   31.03.2002
63. Lucky Luke 8b Mišja peč   08.04.2002
64. Veper Lady 8b Osp   24.04.2002
65. Dubbio finale 8a+ Baratro   09.05.2002
66. Jenseites von Gut und Böse 8a Kanzianiberg   22.05.2002
67. Apache kid 8a+ Baratro   04.06.2002
68. Nicht fur Schweitzer 8a/a+ Warmbad   06.07.2002
69. Andromede 8a+ La Balme   15.07.2002
70. Le tapis volant 8a Les Auberts   22.07.2002
71. Chemin de criox 8a+ Les Auberts   23.07.2002
72. Le grand pelerinage 8a Gorge du Tarn   10.08.2002
73. Priez pour nous 8a+ Gorge du Tarn   16.08.2002
74. Pole position 8a+ Erto   31.10.2002
75. Iglu 8a Mišja peč   09.11.2002
76. Strta srca 8a+ Mišja peč   12.03.2002
77. Wonderwall 8a Ceredo   01.05.2003
78. Runseneber 8a Warmbad   09.05.2003
79. Dopingsünder 8a Warmbad   13.05.2003
80. Supplement infernal 8a Arosa   16.05.2003
81. Valley of dreams 8a Vattis   17.05.2003
82. Don't work 8a Schillingsflüe   19.05.2003
83. Weisse Arena 8a Lungern   20.05.2003
84. Zapfenstreich 8a+ Warmbad   08.06.2003
85. Iceman 8b Warmbad   23.06.2003
86. Harley Davidson 8a+ Warmbad   23.06.2003
87. Wyett 8a+ Warmbad   06.07.2003
88. Orion 8a Kalymnos   05.09.2003
89. Daniboy 8a Kalymnos   08.09.2003
90. Out of Steiermark 8b Warmbad   21.09.2003
91. Dormono sulla collina 8a Qiurra, Sardinija   28.12.2003
92. Zadnja skušnjava 8a+ Osp   10.02.2004
93. Eagels 8b Mišja peč   10.03.2004
94. Gorenjski šnops 8a+ Mišja peč   30.03.2004
95. Galaktika 8a/a+ Mišja peč   30.03.2004
96. Vražji Robert 8b Mišja peč   21.04.2004
97. Canicule 8a La Turbie   02.05.2004
98. Atlantis 8a Chateauvert   06.05.2004
99. Mene iščeš, sonce? 8b Bitnje   15.05.2004
100. CSN 8a+ Kotečnik   01.06.2004
101. Agricantus 8a Paklenica   06.06.2004
102. Musico 8b Baratro   24.06.2004
103. Cerko 8b Vipavska Bela   26.06.2004
104. Roctrip 21 8a Cantobre   03.07.2004
105. Star 8a Ombleze   19.07.2004
106. Trapeze dans l'azur 8a Tina Dalle   20.07.2004
107. Brez imena 8a Brulot   27.07.2004
108. Schwartze Dimension 8a Vattis   15.08.2004
109. Onan der Masturbator 8a+ Engelberg   18.08.2004
110. No time for wanking 8a Engelberg   18.08.2004
111. Linea Alba 8a Acherli   20.08.2004
112. Mordillo 8a+ Voralpsee   22.08.2004
113. Merkl Rinne 8b Warmbad   28.08.2004
114. Placoman 8a Barratro   11.09.2004
115. Specialist za življenje 8a+ Kotečnik   12.09.2004
116. Hotel Supramonte 8b Golla Gorruppu   28.09.2004
117. Protestante 8a Cala Fuili   26.09.2004
118. Violenza Carnale 8a/a+ Barratro   06.10.2004
119. Formica Atomica 8a Barratro   06.10.2004
120. Millenium 8b+ Mišja peč   13.10.2004
121. Fantastic Voyage 8a+ Osp   11.11.2004
122. Karies 8b Osp   27.11.2004
123. Santa Esmeralda 8a Costiera   22.01.2005
124. Corps et ame 8a La Turbie   12.02.2005
125. El complot 8a+ El Chorro   06.03.2005
126. Lourdes 8a El Chorro   09.03.2005
127. Pepe el bolido 8a El Chorro   13.03.2005
128. Rima libre 8a El Chorro   14.03.2005
129. Cosa Strechu 8a St. Florent   12.04.2005
130. Chimere au loin 8a Restonica   15.04.2005
131. Le syndrome trapez 8a Restonica   15.04.2005
132. Lingua secca 8a+ St. Florent   21.04.2005
133. Flatliners 8a+ Warmbad   12.05.2005
134. Modern art 8a Goltschach   21.05.2005
135. Mordor 8a+ Warmbad   23.05.2005
136. Nicht losslassen konnenn 8b/b+ Warmbad   09.06.2005
137. Chiave stella 8a Casso   18.06.2005
138. Venus 8a La Balme   16.07.2005
139. Canniballe 8a+ La Balme   22.07.2005
140. Cost of freedom 8a Tournoux   30.07.2005
141. Življenje 8a Kupljenik   29.08.2005
142. Silent alarm Bitnje   27.09.2005
143. Coliseum 8a Rodellar   09.10.2005
144. El corredor de la muerte 8a Rodellar   10.10.2005
145. Paieda 8a+ Rodellar   10.10.2005
146. Gracias fina 8a Rodellar   12.10.2005
147. Ambicion cero 8a Rodellar   12.10.2005
148. Maneras de vivir 8a Terradets   16.10.2005
149. Millenium 8a+ Terradets   16.10.2005
150. Vizija 8c Mišja peč   21.12.2005
151. Braccino corto 8a Tenno   07.05.2006
152. Target 8a Lehn   24.05.2006
153. Zentrifuge 8a+ Lehn   27.05.2006
154. Prinzenrollchen 8a Cevi   28.05.2006
155. Navayo 8a+ Cevi   28.05.2006
156. Un deseo escandido 8b Boffi   22.06.2006
157. Qui t'as fait roi? 8a+ Boffi   24.06.2006
158. Plat du jour 8a Boffi   25.06.2006
159. ?? Trocadero droite 8a Boffi   25.06.2006
160. Casse toi l'bourdon 8b Maquis   17.07.2006
161. La beaute de Chine 8a+ Le Tournoux   22.07.2006
162. Deverse Satanique 8a+ Gorges du Loup   30.07.2006
163. La ligne noir 8a Gorges du Loup   02.08.2006
164. Un passe charge 8a Gorges du Loup   03.08.2006
165. Pas vu pas pris 8a/a+ Gorges du Loup   05.08.2006
166. Zeitgeist 8a Arena   19.08.2006
167. Midlife crisis 8b Warmbad   06.09.2006
168. Por la socidad con mujeres satisfeches 8b Kalymnos   27.10.2006
169. Adam 8a Kalymnos   29.10.2006
170. Les pirates de Sikati 8a Kalymnos   30.10.2006
171. Super Priapos 8a+ Kalymnos   01.11.2006
172. The path to deliverence 8a/a+ Kalymnos   01.11.2006
173. Angelica 8a Kalymnos   02.11.2006

 

 


Smeri, splezane 'na pogled'

  Smer (ime, ocena) Plezališče Datum vzpona
1. Il vizietto 7c Arco, Massone 26.05.1996
2. La dji djigolot 7c Rocher Gafouille 04.08.1996
3. Parfum d'Orient 7c Mont Dauphin 06.08.1996
4. Goba 7c Osp 22.03.1997
5. Oro puro 7c Mišja peč 17.04.1997
6. The gift 7c Red rocks 15.06.1997
7. Stinger 7c Mišja peč 04.10.1997
8. Si proche, si loin 7c+ (flash) Freissinieres 25.07.1998
9. Buena suerte 7c Osp 25.02.1999
10. Faux plafond 7c Claret 10.03.1999
11. Peggy la cochone 7c Seynes 11.03.1999
12. ? 7c Seynes 11.03.1999
13. Lungdunum connection 7c Thaurac 14.03.1999
14. Hugo 7c/c+ Mišja peč 19.03.1999
15. Stephanie 7c Bohinjska Bela 07.06.1999
16. Concave 7c Cave Rock 24.06.1999
17. Vas-y Mallah 7c+/8a (flash) Le Suet 18.07.1999
18. La pergola 7c Le Suet 19.07.1999
19. Beli poper 7c Bitnje 01.08.1999
20. Mirage 7c+ Ceuze 05.08.1999
21. Blanches fesses 7c Ceuze 05.08.1999
22. Abissi 7c Arco, Massone 07.04.2000
23. Shaved beaver 7c Arco, Massone 08.04.2000
24. Doom 7c+ Castillon 14.04.2000
25. Moon kiss 7c Castillon 15.04.2000
26. Egocentrismo 7c Rodellar 18.04.2000
27. Occident 7c Terradets 24.04.2000
28. Latido de miedo 8a Terradets 24.04.2000
29. Orient 7c+ Terradets 25.04.2000
30. Red bulls 7c+/8a (flash) Terradets 26.04.2000
31. Energia positiva 7c+ Terradets 26.04.2000
32. W cat 7c Retovje 08.06.2000
33. Hatschipatsch 8a Warmbad 26.06.2000
34. Les ailes du desir 8a Gorge du Tarn 07.07.2000
35. Vague a l'ame 7c Gorge du Tarn 08.07.2000
36. Orangue sanguine 7c+ Gorge du Tarn 09.07.2000
37. Les poules aux yeux d'or 7c Gorge du Tarn 15.07.2000
38. Les nouvelles plantations du Christ 8a Gorge du Tarn 15.07.2000
39. Palisir qui demonte 7c Gorge du Tarn 16.07.2000
40. Murati 7c Gorge du Tarn 17.07.2000
41. Theoreme du Thales 7c 18.07.2000
42. Pourquoi tu est malheureux 7c+ Orpierre 28.07.2000
43. Hereusement il y a la biere7c+ Orpierre 28.07.2000
44. Maman, je vais mourir 7c Orpierre 30.07.2000
45. Sibirischer Winter 8a Warmbad 30.08.2000
46. Bruder Baum 7c Warmbad 30.08.2000
47. Direktna 7c Dolžanova soteska 23.10.2000
48. Jonagold 7c Osp 28.03.2001
49. Avec vue sur la mer 7c Calanques 18.04.2001
50. La traverse du desert 7c+ Calanques 19.04.2001
51. Velvet underground 7c Calanques 21.04.2001
52. Bae e iscoliarti 8a (flash) Dorgali 28.04.2001
53. La lampada di Aladino 7c+ Codula Fuili 29.04.2001
54. Panni da lavare 7c Cala Fuili 29.04.2001
55. El chorro 7c El Chorro 02.05.2001
56. L'anno che verra 7c+/8a Codula Fuili
57. Plastic people 7c+ (flash) Isili 05.05.2001
58. Črne čipke 7c/c+ Vipavska Bela 11.05.2001
59. Pelargonija 7c/c+ Vipavska Bela 11.05.2001
60. Weisse Gams 7c Warmbad 02.06.2001
61. Runsensau 7c/c+ Warmbad 02.06.2001
62. Raison d'hetre 7c Bauchet 10.06.2001
63. Comme les destins conduisent 7c Bauchet 11.06.2001
64. Les rifougneurs 7c Saint Léger 13.06.2001
65. FF »meuh« 7c+ (flash) Saint Léger 16.06.2001
66. Magne ton cul, mais pas ma voie 7c+ Saint Léger 17.06.2001
67. Le mythomane 7c+ Saint Léger 17.06.2001
68. Pustenkuchen 7c Warmbad 08.07.2001
69. Cool frenesie 7c+/8a Saint Léger 16.07.2001
70. Chapeau pointu 7c Saint Léger 17.07.2001
71. Chercheur d'oeufs 7c+ Saint Léger 17.07.2001
72. Les petites frappent de l'Alpe 8a Saint Léger 23.07.2001
73. Le serment d'Hypocrite 7c Saint Léger 23.07.2001
74. Samba plus 7c Pian Schiavaneis 05.08.2001
75. Aqualuag 7c Schleier Wasserfall 13.08.2001
76. Spigolaio 8a Sella Nevea 26.08.2001
77. Sa'quita 7c Sella Nevea 26.08.2001
78. M.S.7c Arco 10.09.2001
79. Super attico 7c+ Arco 10.09.2001
80. Disneland 7c Arco 11.09.2001
81. Bellagore 7c Castelbianco 06.10.2001
82. Gospodar prstanov 7c+ Mišja peč 23.10.2001
83. Uživancija 7c+ Mišja peč 25.01.2002
84. Marulianus 7c/c+ Split – Marjan 05.02.2002
85. Little ghost 7c Covolo 16.03.2002
86. Esfuerzo 7c Castelbianco 21.03.2002
87. Paret 7c+ Peillon 24.03.2002
88. Corbeaux 8a Peillon 25.03.2002
89. Flash dance 7c (flash) Mišja peč 08.04.2002
90. Il cattivo… 7c Arco 02.05.2002
91. Koala Lumpur 7c Kanzianiberg 22.05.2002
92. Bogomila 7c+ Bitnje 23.05.2002
93. Pop 7c+ Baratro 04.06.2002
94. Batman 7c Verzegnis 20.06.2002
95. Cathedrale 7c La Balme 15.07.2002
96. Le tapis volant 8a Les Auberts 22.07.2002
97. Chemin du criox 8a+ Les Auberts 23.07.2002
98. Le grand pelerinage 8a Gorge du Tarn 10.08.2002
99. Coup de foudre 7c Gorge du Tarn 12.08.2002
100. Une vague dans la tete 7c+ Gorge du Tarn 15.08.2002
101. Los mi obe i geh ham 7c+ Warmbad 03.09.2002
102. Tequila 7c+/8a (flash) Mišja peč 03.10.2002
103. Godla 7c+ Mišja peč 08.03.2003
104. Deževna sodba 7c/c+ Mišja peč 16.04.2003
105. Ceredo dream team 7c Ceredo 03.05.2003
106. Runseneber 8a Warmbad 09.05.2003
107. Pidi the screwer 7c Arosa 16.05.2003
108. Valley of dreams 8a Vattis 17.05.2003
109. Gravitationslist 7c+ Lungern 20.05.2003
110. Weisse Arena 8a Lungern 20.05.2003
111. Eazy 7c Lungern 20.05.2003
112. Sierderer 7c Warmbad 26.05.2003
113. All stars 7c+ Warmbad 21.06.2003
114. King Kong 7c+ La Balme 15.07.2003
115. Milena 7c Goltschach 15.07.2003
116. Parodia 7c (flash) Goltschach 15.07.2003
117. Lupo Gilberto 7c+ (flash) Sella Nevea 17.08.2003
118. Priapos 7c Kalymnos Grande Grotta 02.09.2003
119. Marci marc 7c Kalymnos Odisej 04.09.2003
120. Orion 8a Kalymnos Odisej 05.09.2003
121. Polifemo 7c Kalymnos Odisej 05.09.2003
122. Zawinul Syndicate 7c+ Kalymnos Grande Grotta 07.09.2003
123. Aegialis 7c Kalymnos Grande Grotta 07.09.2003
124. Daniboy 8a Kalymnos Spartacus 08.09.2003
125. Steinbruch 7c Lehn 14.09.2003
126. Bonne Annee 7c Lehn 14.09.2003
127. Blood red sky 7c Sardinija Quirra 27.12.2003
128. Corrosion of comformity 7c Sardinija Quirra 28.12.2003
129. Magellano 7c Sardinija Domusnovas 31.12.2003
130. Big brother 7c La Turbie 02.05.2004
131. Abolition des privileges 7c Chateauvert 05.05.2004
132. Jazzogene 7c Chateauvert 07.05.2004
133. Kanao 7c Chateauvert 09.05.2004
134. Orient express 7c+ Warmbad 23.05.2004
135. Voie 26 7c Cantobre 30.06.2004
136. La puesta del sol 7c+/8a Pierrot Beach 17.07.2004
137. Immortalisee 7c Ombleze 19.07.2004
138. Hooligan 7c Paschga 14.08.2004
139. David und Goliath 7c Vattis 15.08.2004
140. Pervert man 7c Engelberg 18.08.2004
141. Onan der Masturbator 8a+ Engelberg 18.08.2004
142. No time for wanking 8a Engelberg 18.08.2004
143. Nanno 7c Acherli 20.08.2004
144. Linea Alba 8a Acherli 20.08.2004
145. Hormonsklave 7c Burs 21.08.2004
146. Schmarotzer 7c Burs 21.08.2004
147. Paradigma 7c Voralpsee 22.08.2004
148. Placoman 8a Barratro 11.09.2004
149. Haloween 7c (flash) Goltschach 22.09.2004
150. Millenium 7c Grotta di Millenium 30.09.2004
151. Zorro 7c Cala Fuili 02.10.2004
152. Zedda Piras 7c+ Cala Fuili 02.10.2004
153. Violenza Carnale 8a/a+ (flash) Barratro 06.10.2004
154. Polnočni kavboj 7c Osp 24.11.2004
155. La guerra dei nervi 7c+ (flash) Napoleonica 16.01.2005
156. Santa Esmeralda 8a (flash) Costiera 22.01.2005
157. Obelix 7c Tinadalle 05.02.2005
158. Hamunapatra 7c+ El Chorro 05.03.2005
159. Atlas Shierd 7c+ El Chorro 09.03.2005
160. Porrot 7c+/8a El Chorro 08.03.2005
161. No te enfades cheval 7c El Chorro 09.03.2005
162. Danza agresiva 7c Archidona 11.03.2005
163. Talibania 7c El Chorro 06.03.2005
164. Chimere au loin 8a Restonica 15.04.2005
165. Le syndrome trapez 8a Restonica 15.04.2005
166. Cuirs et dentelles 7c+/8a St.Florent 18.04.2005
167. Magnesiumrauber 7c+ Goltschach 11.05.2005
168. Texanische hande 7c Raunjak 14.06.2005
169. L'ombra della luce 7c/c+ Casso 19.06.2005
170. Orange mecanique 7c+ La Balme 16.07.2005
171. Le chien chia sur le chat chiant 7c+ /8a Col du Chat 17.07.2005
172. Damocles 7c+ Virignin 20.07.2005
173. La glotte 7c Virignin 23.07.2005
174. Cost of freedom 8a Tournoux 30.07.2005
175. Rain man 7c+/8a Zillertal 18.08.2005
176. Slepec 7c Kupljenik 29.08.2005
177. L'any que ve tambe 7c Rodellar 06.10.2005
178. Spasiba 7c+ Rodellar 07.10.2005
179. Extension de la cena de Isadoro 7c Rodellar 07.10.2005
180. Coliseum 8a Rodellar 09.10.2005
181. El corredor de la muerte 8a Rodellar 10.10.2005
182. Paieda 8a+ Rodellar 10.10.2005
183. Gracias fina 8a Rodellar 12.10.2005
184. Ambicion cero 8a Rodellar 12.10.2005
185. Maskoking 7c+/8a Rodellar 13.10.2005
186. Los pilares de la tierra 7c/c+ Rodellar 13.10.2005
187. Asaltin bankins 7c Santa Linya 15.10.2005
188. Maneras de vivir 8a Terradets 16.10.2005
189. Hurricane 7c Arco 05.05.2006
190. Destra di Legolas 7c St.Lorenzo 06.05.2006
191. Sinistra di Legolas 7c St.Lorenzo 06.05.2006
192. Osso sacro 7c+ (flash) St.Lorenzo 06.05.2006
193. Tit Andronik 7c+ Kupljenik 13.06.2006
194. Aminboffis 7c (flash) Boffi 21.06.2006
195. Qui t'as fait roi? 8a+ Boffi 24.06.2006
196. Canyon 7c Boffi 24.06.2006
197. Le plat du jour 8a (flash) Boffi 25.06.2006
198. Trocadero droite 8a (flash) Boffi 25.06.2006
199. La peine du pendu 7c Foron 14.07.2006
200. Amanana 7c+ (flash) Ablon 15.07.2006
201. Pilier de balances 7c+ /8a (flash) Le Maquis 17.07.2006
202. Casse toi le bourdon 8b (8a) (flash) Le Maquis 17.07.2006
203. Kwak 7c Cons St.Colombe 18.07.2006
204. Shakti 7c+ Gorges du Loup 28.07.2006
205. Cayenne 7c+ Gorges du Loup 28.07.2006
206. Once I had frineds 7c+ /8a Gorges du Loup 30.07.2006
207. Deverse Satanique 8a+ Gorges du Loup 30.07.2006
208. Un passe charge 8a Gorges du Loup 03.08.2006
209. Gran turismo 7c (flash) Gorges du Loup 03.08.2006
210. Plaback 7c (flash) Gorges du Loup 03.08.2006
211. Pas vu pas pris 7c+ Gorges du Loup 05.08.2006
212. Caligula 7c+ Gorges du Loup 05.08.2006
213. Ballet Mechanique 7c+ Kanzianiberg 13.09.2006
214. Power junky 7c/c+ Sapotniza 27.09.2006
215. Sisyphus 7c/c+ Kanzianiberg 01.10.2006
216. Super Carpe diem 7c Kalymnos 24.10.2006
217. Spartacus maximus 7c Kalymnos 25.10.2006
218. Nesca Polita 7c/c+ Kalymnos 25.10.2006
219. Adam 8a Kalymnos 29.10.2006
220. Laurent…y'a quelqu'un 7c+ Kalymnos 29.10.2006
221. Les pirati de Sikati 8a Kalymnos 30.10.2006
222. The path to deliverence 8a/a+ Kalymnos 01.11.2006
223. Beginning at the end 7c Kalymnos 01.11.2006
224. Angelica 8a (flash) Kalymnos 02.11.2006
225. Los rocos di Cantabas 7c+/8a Kalymnos 02.11.2006
226. Gegoune 7c/c+ Kalymnos 04.11.2006
227. Nicola le Tigre 7c Kalymnos 05.11.2006
228. ??? 7c Verdin 12.11.2006
   

 

 

   
         
  FiveTen E9 Petzl
 
  Lapis  
Lucky Luke (8b)
Moški za naslado (8b)
Hugo (7c/c+)